Vila Sanja - Apartmány

Crikvenica - vila Sanja Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, kuchynka Crikvenica - mestská pláž Crikvenica - vila Sanja, výhľad more Crikvenica - vila Sanja Crikvenica - vila Sanja, terasa Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, kúpeľňa Crikvenica - vila Sanja, balkón Crikvenica - mestská pláž Crikvenica - mestská pláž Crikvenica - promenáda Crikvenica - prístav
Destinácia: Chorvátsko, Kvarner, Crikvenica
Kód zájazdu: 1088173
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Vila Sanja - Apartmány

piesočnato-kamienková pláž domáce zviera gril, ohnisko parkovisko internet, WiFi štrková pláž klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 800 m
Vzdialenosť od pláže: 200 m

Poloha:
v tichšej časti mesta asi 800 m od centra, v blízkosti hotela Mediteran. Pri vile je záhrada s možnosťou prípravy jedál na grile, parkovanie pred domom.

Ubytovanie:
jednoduchšie zariadené apartmány majú kompletne vybavený kuchynský a jedálenský kút v obývacej miestnosti, sprchu, WC, balkón alebo terasu, bezplatné WiFi. Typy apt.: S2 typ štúdio pre 2 osoby, jedna miestnosť s 2 lôžkami; S2+2 typ štúdio pre 2 – 4 osoby, jedna veľká miestnosť s manželským dvojlôžkom a s 2 prístelkami (poschodová posteľ, iba pre deti do 12 r.), oddelená kuchynka; A2+1 pre 2 – 3 osoby, 2-lôžk. spálňa s prístelkou (pre dieťa do 12 r.), kuchynský kút; A3 T pre 2 – 3 osoby s klimatizáciou (za príplatok), 3-lôžk. spálňa, oddelená kuchyňa, veľká terasa (T); A4 T pre 4 osoby s klimatizáciou (za príplatok), spálňa s dvoma manželskými dvojlôžkami, oddelená kuchyňa, terasa (T); A4+1+1 pre 4 – 6 osôb s klimatizáciou (za príplatok), nachádza sa na prízemí, má dve 2-lôžk. spálne (v jednej môže byť prístelka), obývaciu miestnosť s 1 lôžkom, veľkú terasu.

Stravovanie:
individuálne.

Pláž:
pieskovo-štrkové pláže vzdialené asi 200 m.


Šport a zábava:
možnosť športového vyžitia a zábavy priamo v meste.


V cene:
• 7x ubytovanie • spotreba vody a energií • posteľná bielizeň • záverečné upratovanie • pobytový poplatok

Možný príplatok (platba na mieste):
• klimatizácia 35 € – v príslušných apartmánoch • malý pes 35 €

Poznámka:
• min. pobyt 5 nocí, s nástupom alebo odchodom v sobotu

Generované systémom ProfiTour